Герб Христинівського району

Головна | Мій профіль | Вихід
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Користувачів: 0
Головна » 2016 » Квітень » 19 » Відбулося засідання Президії Христинівської районної ради
Відбулося засідання Президії Христинівської районної ради

18.04.2016 року в малому залі Будинку рад відбулося засідання президії районної ради. Президією рекомендовано на розгляд чергової  8 сесії сьомого скликання слідуючі  питання :

1.Про погодження на призначення на посаду Углуватського НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» Вараниці Алли Миколаївни.

Інформує : Адаменко Надія Петрівна.

2.Про погодження на призначення на посаду Верхняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Солодкого Сергія Васильовича.

Інформує : Адаменко Надія Петрівна.

3.    Про хід виконання рішення районної ради від 24.09.2014 № 31-2/VI «Про дотримання на території Христинівського району вимог трудового законодавства щодо встановлення трудових відносин із найманими працівниками і забезпечення їм соціальних гарантій».

Інформує : Головченко Сергій Петрович.

4. Інформація начальника Христинівського відділення Уманського відділу Національної поліції в Черкаській області « Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Христинівського району за І квартал 2016 року»

Інформує : Мельник Олександр Володимирович

5. Про виконання рекомендації Президента України щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства.

Інформує: Підліснюк Віктор Олександрович – спеціаліст відділу Держгеокадастру в Христинівському районі.

6.Про Статут районної  громадської – політичної газети «Трибуна хлібороба».

Інформує : Денисюк Людмила Миколаївна.

7.Про внесення змін до штатного  розпису працівників Центру медико-санітарної допомоги.

Інформує : КалінінаОльга Леонідівна.

8.Про зміни до районної комплексної Програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

Інформує : Ісакова Світлана Петрівна.

9.Про районнуПрограму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

Інформує :Піддубняк Наталія Василівна.

10. Про затвердження нової редакції Програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН «Про права дитини» на період до 2018 року».

Інформує :Піддубняк Наталія Василівна.

11. Про зміни до комплексної Програми «Функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016 рік».

Інформує : Підвальний Віктор Юрійович.

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2015 року № 4-28/VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік».

Інформує : Невшупа Микола Михайлович

13. Про погодження на дострокове розірвання договору оренди частини нежитлового приміщення комунального майна районної ради.

Інформує : Олійник Руслан Вікторович.

14. Про надання Орадівській сільській об’єднаній архівній установі в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна районної ради.

Інформує : Олійник Руслан Вікторович.

15.Про надання відділу регіонального розвитку та інфраструктури райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового вбудованого приміщення Будинку рад.

Інформує : Олійник Руслан Вікторович.

16.Про надання структурним підрозділам райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди нежитлового приміщення районної комунальної власності.

Інформує : Олійник Руслан Вікторович.

17.Про внесення змін до рішення районної ради від 09.12.2015 № 3-13/VII «Про надання в тимчасове користування на умовах оренди структурним підрозділам райдержадміністрації нежитлового приміщення Будинку рад».

Переглядів: 323 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »