Герб Христинівського району

Головна | Мій профіль | Вихід
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 12 » Наступного пленарного тижня ВР України розгляне питання безвізового режиму, економіки та внутрішньої реформи Парламенту, – В. Гройсман
12:34

Наступного пленарного тижня Верховна Рада України розгляне законопроекти, що стосуються економічної сфери, питання ухвалення плану щодо внутрішньої реформи Парламенту, а також законодавчі зміни, спрямовані на виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман в інтерв'ю телеканалу "Рада" у п'ятницю.

Голова Парламенту поінформував, що Верховна Рада підходить до затвердження та імплементації плану дій щодо внутрішньої реформи Парламенту, розробленої спільно з Європейським Парламентом. "Є 52 рекомендації, які ми спільно напрацювали з нашими європейськими партнерами, і на наступному тижні ми розпочнемо цю роботу", – зазначив В. Гройсман.

Також, за його словами, народні депутати сконцентруються на прийнятті рішень щодо лібералізації візового режиму ЄС для України. "Ще залишилося одне рішення [внесення поправок до Закону про електронне декларування], треба його вже завершити, і поставити у цьому питанні крапку", – зауважив він.

Крім того, Парламент розгляне "гарячі", необхідні питання, пов'язані з оборонною сферою, галузями фінансів та економіки, зазначив очільник Верховної Ради.

Остаточний порядок денний на наступний пленарний тиждень у Парламенті буде узгоджений на Погоджувальній раді керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України у понеділок, 14 березня, зауважив В. Гройсман.

Коментуючи роботу Парламенту протягом трьох непленарних тижнів, В. Гройсман зауважив, що упродовж тижня представники Верховної Ради України спільно з європейськими партнерами та колегами з Європейського Парламенту працювали на Українському тижні у Брюсселі. Наразі триває робота у комітетах.

Переглядів: 195 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/2
«  Березень 2016  »