Герб Христинівського району
Христинівська 
районна рада


Головна | Мій профіль | Вихід         
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РЕГЛАМЕНТ  ХРИСТИНІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ РАДИ

7-го  скликання

Розділ 1. Загальні положення.

Стаття 1

1.Христинівська районна рада (надалі - Рада) є органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад району у межах повноважень визначених Конституцією України, а також повноважень делегованих їй міською, селищною і сільськими радами.

Районна рада є юридичною особою, має гербову печатку, рахунки в органах Державного казначейства.

2.Порядок діяльності Ради, її органів, депутатів, посадових осіб та виконавчого апарату визначається законами України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  «Про запобігання корупції»,  «Про інформацію»,   «Про доступ до публічної інформації»,  «Про захист персональних даних», іншими законодавчими актами та даним Регламентом.

3. Загальний склад ради становить 34 депутати, які обрані виборцями  Христинівського району на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

4. Районна рада вважається повноважною за умови обрання не менш, як двох третин депутатів від загального складу ради.

5. Депутати ради представляють інтереси всіх територіальних громад району.

Стаття 2

 1. Рада здійснює свою діяльність на принципах:
 • народовладдя;
 • законності;
 • гласності;
 • колегіальності;
 • поєднання місцевих і державних інтересів;
 • виборності;
 • правової, організаційної і матеріально-фінансової самостійності в межах повноважень, визначених законодавством;
 • державної підтримки та гарантій діяльності місцевого самоврядування;
 • судового захисту прав місцевого самоврядування;
 • підзвітності та відповідальності органів Ради та її посадових осіб перед виборцями;

Стаття 3

1. Регламент  ради ( на далі Регламент) має силу рішення і встановлює: порядок скликання, підготовки і проведення сесій районної ради; формування органів ради; визначає процедуру прийняття рішень ради, порядок здійснення депутатської діяльності та інші процедури.

Процедурні питання, не врегульовані законом або Регламентом, вирішуються радою, виходячи з необхідності реалізації в повному обсязі прав депутатів і їх спільної відповідальності перед територіальними громадами.

2. Регламент районної ради, затверджується не пізніше як на другій сесії Ради.

Зміни і доповнення до нього затверджуються радою шляхом прийняття відповідного рішення.

3.Внесення змін і доповнень до регламенту здійснюється за поданням голови районної ради, президії ради, постійних комісій,депутатських груп( фракцій), депутатів у порядку, встановленому цим регламентом. Розгляд внесених змін і доповнень здійснюється на пленарному  засіданні ради і вступають в силу з моменту їх прийняття.

4. Регламент діє до прийняття в установленому порядку його нової редакції.

5. До прийняття Регламенту Ради чергового скликання  застосовується Регламент, що діяв в попередньому скликанні.

6. У разі наявності розбіжностей норм Регламенту з нормами чинного законодавства України, діють норми чинного законодавства України.

Стаття 4

Безперервність і ефективність діяльності районної ради забезпечується через роботу сесій, голови та заступника голови районної ради, постійних комісій, депутатів і виконавчого апарату ради.

Стаття 5

Районна рада затверджує за пропозицією голови ради структуру, чисельність виконавчого апарату ради, витрати на утримання ради та її виконавчого апарату.

Стаття 6

1. Районна рада в межах своїх повноважень приймає нормативні, не нормативні та інші правові акти у формі рішень, здійснює контроль за їх виконанням.

2. Рішення районної ради, прийняті в межах наданих їй повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на території  Христинівського району органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території району.

Стаття 7

1.Пленарні засідання, засідання постійних комісій і президії районної ради є гласними та  відкритими, за винятками, які передбачені цим Регламентом. Засідання тимчасових контрольних комісій ради, за їх рішенням, можуть бути закритими.

2. Засідання Ради ведуться українською мовою.

3. Районна рада систематично інформує населення про свою діяльність, прийняті рішення, хід їх виконання, реалізацію наказів виборців.

4.Гласність роботи ради забезпечується шляхом розміщення інформації про її діяльність і її рішень у засобах масової інформації та на офіційному сайті в мережі http://rada-hr.at.ua/.

Обсяг друку, час та  обсяг трансляції визначається радою.

5. Представники (ЗМІ) акредитуються при виконавчому апараті ради згідно з розпорядженням голови районної ради. Відмови в акредитації повинні бути мотивованими. Виконавчий апарат ради надає акредитованим представникам засобів масової інформації матеріали, які поширюються серед депутатів, за винятком тих, щодо нерозголошення яких прийнято в установленому порядку відповідне рішення ради.

6. У разі порушення представником засобів масової інформації законодавства про інформацію або цього Регламенту, за рішенням ради, його акредитація може бути припинена.

детальніше за посиланням

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  uCoz